KS CK Troszyn uległ Makowiance. Zobacz zdjęcia i wideo

Kibice na stadionie w Troszynie obejrzeli zacięty bój, w którym szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili zawodnicy z Makowa Mazowieckiego. A. Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu 26. kolejki ligi okręgowej ulegli Makowiance Maków Mazowiecki 0:1.

KS CK Troszyn - Makowianka Maków Maz.

Jedyną bramkę w 62. minucie spotkania dla podopiecznych trenera Krzysztofa Kymony strzelił Michał Pawlak. Gospodarze stworzyli kilka dobrych sytuacji strzeleckich, ale nie potrafili zaskoczyć golkipera Makowianki. W ligowej tabeli piłkarze z Troszyna spadli w efekcie na piątą lokatę.

Piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki zajmują obecnie dziesiątą pozycję z 33 punktami na koncie, ale szkoleniowiec podkreśla, że zespół nie może być jeszcze pewny otrzymania.
- Musimy wyszarpywać zwycięstwa, bo wciąż nie mamy pewności, jeśli chodzi o utrzymanie w rozgrywkach ligi okręgowej - podkreśla trener Krzysztof Kymona. - Mamy d rozegrania jeszcze cztery trudne spotkania, m.in. ze Żbikiem Nasielsk i Orzycem Chorzele. Postaramy się w nich również powalczyć o dobre wyniki.

W innym spotkaniu ligi okręgowej piłkarze Tęczy JBB Łyse rozgromili Borutę Kuczbork na wyjeździe 6:1. Dwie bramki dla gości zdobył Przemysław Śnietka, po jednej Marek Kaliszewski, Łukasz Tercjak i Krzysztof Zalewski. Jedno trafienie było golem samobójczym. Dla gospodarzy bramkę zdobył Rafał Markiewicz.