Ostrovia i Narew tuż nad strefą spadkową. Zobacz aktualną tabelę!

Starcie Narwi ze Skrą dostarczyło kibicom sporo emocji.
Starcie Narwi ze Skrą dostarczyło kibicom sporo emocji. A. Dobkowski
Dużo emocji dostarczyły spotkania 29. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisali piłkarze MKS Przasnysz. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego tym razem pokonali na wyjeździe MKS Ciechanów 1:0, a jedyną bramkę zdobył Radosław Piątek.

Przegrali kolejne spotkanie z kolei piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w meczu przed własną publicznością ulegli Błękitnym Raciąż 0:3. W efekcie w ligowej tabeli spadli na dwunastą pozycję i wyprzedzają Narew Ostrołęka lepszym bilansem bezpośredniego meczu.

Emocji nie zabrakło w starciu na Witosa w Ostrołęce, gdzie miejscowa Narew rozbiła Skrę Drobin 8:3. Pięć bramek strzelił Cezary Stachowicz, dwie Marcin Gałązka, a jedną Piotr Strzeżysz. Mimo to podopieczni trenera Tomasza Słowika wciąż nie mogą być pewni ligowego bytu.

Bug Wyszków - Nadnarwianka Pułtusk 1:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mławianka Mława (1:1, w 28. minucie spotkania mecz przerwany z powodu ulewy).

1.Błękitni Raciąż 29 65 61-25
2.Bzura Chodaków 29 60 72-27
3.KS Łomianki 29 58 56-32
4.Huragan Wołomin 29 56 59-33
5.Mazovia Mińsk Maz. 28 54 59-27
6.Wisła II Płock 29 53 71-31
7.MKS Przasnysz 29 53 56-37
8.Mławianka Mława 28 49 56-24