Jedenaście bramek w starciu Narwi ze Skrą. Zobacz zdjęcia i wideo

To było bardzo ciekawe starcie IV ligi, z dużą ilością bramek.
To było bardzo ciekawe starcie IV ligi, z dużą ilością bramek. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w starciu 29. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ pokonali Skrę Drobin 8:3.

MKS Narew Ostrołęka - Skra Drobin

Podopieczni trenera Tomasza Słowika błysnęli formą strzelecką. Świetny występ zanotował Cezary Stachowicz, który w pierwszej odsłonie spotkania aż pięciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Prowadzenie dał niebiesko-czerwonym już w drugiej minucie gry, a piątego gola strzelił jeszcze przed upływem drugiego kwadransa gry.

Jeszcze przed przerwą dwa gole dla Narwi zdobył Marcin Gałązka, który zaskoczył golkipera gości w ciągu niespełna trzech minut. Gości w pierwszej połowie spotkania stać było na jedno trafienie za sprawą Marcina Mikołajczyka. Po zmianie stron Skra zdobyła jeszcze dwie bramki, a Narew jedną za sprawą kapitana Piotra Strzeżysza.

W drużynie ostrołęckiej Narwi zadebiutował Kamil Laskowski z rocznika 1998, który w 55. minucie meczu zmienił na boisku Mateusza Pełtaka. W debiucie rozegrał zaledwie kwadrans, bowiem za dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną musiał opuścił plac gry.

MKS Narew Ostrołęka - Skra Drobin 8:3 (7:1)

Bramki: Stachowicz 2. 8. 9. 13. 29., Gałązka 40. 42., Strzeżysz 78. - Mikołajczyk 39., Koziorowski 63.(k), Krysztofiak 72.

Narew: Myśliński - Pełtak (55. Laskowski), Kopeć, Cychol, Skorupka - Mleczek (55. Pr. Kruk), Chromik (60. Pędzich), Gałązka, Strzeżysz (80. Podgajny), Wargulewski - Stachowicz