Ostrovia ograła wicelidera, Przasnysz zdobył Pułtusk

Arkadiusz Ciach powrócił na boisko i zdobył bramkę.
Arkadiusz Ciach powrócił na boisko i zdobył bramkę. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka sprawili sporą niespodziankę w starciu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej pokonując Wisłę II Płock 2:0.

Pierwszą bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Pawła Kowalczyka w 61. minucie meczu strzelił Arkadiusz Ciach. Drugiego gola sześć minut później strzelił Piotr Zacheja. Obaj zawodnicy powrócili po kontuzjach do składu Ostrovii i zaprezentowali wysoką formę. Ostrovia zdobyła niezwykle ważny komplet punktów do tabeli IV ligi mazowieckiej, który oddala od klubu wizję spadku. W kolejnym starciu rywalem Ostrovii będzie na wyjeździe Huragan Wołomin.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wisła II Płock 2:0 (0:0)
Bramki: Ciach 61. Zacheja 67.

Ostrovia: Brzezik - Rupacz, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Grądzki (72. Zapatka), Nowacki (86. Kraszewski), Zacheja, Dzwonkowski (83. Korzeb) - Ciach (69. Kobyliński), Komosa

Zwycięski Przasnysz
Trzy punkty na swoim koncie w miniony weekend zapisali również piłkarze MKS Przasnysz. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego w wyjazdowym spotkaniu pokonali Nadnarwiankę Pułtusk 2:1. Pierwszą bramkę już w ósmej minucie meczu na koncie gości zapisał Tomasz Kamiński. Tuż po zmianie stron wyrównał Paweł Zacharski. Szalę zwycięstwa na stronę przasnyszan przechylić Paweł Olszewski i to goście cieszyli się z kompletu punktów. Kolejne spotkanie MKS Przasnysz rozegra w piątek, 1 maja przed własną publicznością mierząc się z Mławianką Mława. Początek konfrontacji zaplanowany na godz. 17.00.

Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz 1:2 (0:1)
Bramki: Zacharski 46. - Kamiński 8., Olszewski 60.

Przasnysz: Szymański - Grędziński, Butryn, Pełkowski, Zakrzewski - Chełchowski (82. Michalak), Kamiński (75. Smoliński), Piasecki (62. Przebierała), Rutkowski - Kosiorek (65. Pragacz), Olszewski