Pierwsza czwórka I ligi nie dla Pekpolu. Druga porażka w Suwałkach

Siatkarze Pekpolu po raz kolejny musieli uznać wyższość Ślepska Suwałki.
Siatkarze Pekpolu po raz kolejny musieli uznać wyższość Ślepska Suwałki. A. Dobkowski
Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu po raz drugi ulegli Ślepskowi Suwałki i odpadli z dalszej rywalizacji w fazie play-off I ligi.

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca tym razem w wyjazdowym meczu zdołali odnieść zwycięstwo w zaledwie jednym secie. Biało-czerwoni po bardzo dobrej grze i sporej liczbie błędów po stronie rywali odnieśli zwycięstwo 25:17.

W kolejnej odsłonie meczu ostrołęccy siatkarze mieli piłkę setową, ale nie potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie to gospodarze wykorzystali błędy w przyjęciu po naszej stronie i zdobyli kluczowe punkty, wygrywając 28:26.

W trzecim i czwartym secie nasi siatkarze toczyli zaciętą i emocjonującą batalię ze Ślepskiem, ale w końcówkach partii więcej zimnej krwi zachowali podopieczni Piotra Poskrobki i odnieśli zwycięstwa dwukrotnie 25:20. W efekcie w całym meczu wygrali 3:1 i awansowali do półfinału I ligi.