Ostrovia poległa w starciu z Błękitnymi Gąbin

Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej tym razem zostali pokonani.
Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej tym razem zostali pokonani. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka po ostatnim wysokim zwycięstwie nad ostrołęcką Narwią z dużym optymizmem jechali na starcie 23. kolejki IV ligi do Gąbina.

Niestety już po pierwszej połowie meczu pewnie 2:0 prowadzili gospodarze po bramkach strzelonych przez Mateusza Nowaka i Krzysztofa Różyckiego. W drugiej połowie trzecią bramkę i pewne zwycięstwo Błękitnych przypieczętował Jakub Kustra.

W kolejnym meczu podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka czeka spotkanie przed własną publicznością z Wkrą Żuromin.

Błękitni Gąbin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0 (2:0)
Bramki: Nowak 32.(k), Różycki 35., Kustra 76.

Ostrovia: Brzezik - Korzeb, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Zapatka (76. Wątróbski), R. Wilczewski (60. Dzwonkowski), Grądzki, Kobyliński, Rupacz - Komosa