Korona za słaba dla czwartoligowca z Mławy. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze Mławianki z łatwością przedostawali się w pole karne ostrołęckiej Korony. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony ulegli w sparingowym spotkaniu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią Mławiance Mława 0:5.

Korona Ostrołęka - Mławianka Mława

Podopieczni trenerów Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego rozegrali pierwszą bardzo słabą połowę, w której popełnili masę błędów w defensywie. Rywale dwukrotnie pokonali Sebastiana Szczechowiaka po strzałach z rzutu karnego. Po zmianie stron Korona radziła sobie nieco lepiej, ale nie potrafiła strzelić rywalom chociażby jednej bramki.

Przed ostrołęcką Koroną jeszcze jedno spotkanie sparingowe. W sobotę, 7 marca rywalem żółto-niebieskich będzie Podlasie Sokołów Podlaski. Spotkanie zostało zaplanowane na godz. 16.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa.

Korona Ostrołęka - Mławianka Mława 0:5 (0:4)
Korona:
Szczechowiak - Głażewski, Karczewski, Jastrzębski, K. Kamionowski, Kisiel, Staszczuk, Waś, Dzbeński, Majewski, Nosek (30. P. Kamionowski) oraz po przerwie: Łyziński, Dąbrowski, Parzych, Borkowski, Augustyniak.