Pewne zwycięstwo Pekpolu nad Krispolem. Zobacz zdjęcia i wideo

Siatkarze Pekpolu zatrzymali Krispol i wywalczyli niezwykle ważny komplet punktów. A. Dobkowski
Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu w spotkaniu 23. kolejki rozgrywek I ligi pokonali w hali im. Arkadiusza Gołasia Krispol Września 3:0.

Pekpol Ostrołęka - Krispol Września

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca rozegrali dobre zawody i odnieśli niezwykle ważne zwycięstwo, które dało przepustkę do najlepszej ósemki ligowej tabeli. Nasi siatkarze w poszczególnych setach odnosili zwycięstwa do 16, 22 i 21.

Najlepszym zawodnikiem spotkania (MVP) został rozgrywający ostrołęckiego Pekpolu Piotr Milewski. Kontuzji już w pierwszym secie doznał z kolei atakujący Damian Wdowiak i nie wiadomo, kiedy będzie do dyspozycji trenera Andrzeja Dudźca.

Kolejne spotkanie Pekpol czeka w sobotę, 7 marca. Wówczas ostrołęccy siatkarze na wyjeździe zmierzą się SMS PZPS Spała. Więcej o meczu Pekpolu z Krispolem i sytuacji w kadrze biało-czerwonych we wtorkowym papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego".

Pekpol Ostrołęka - Krispol Września 3:0 (25:16, 25:22, 25:21)