Sebastian Korzeb walczy o "Sportowca Roku 2014"

Sebastian Korzeb to duży talent KK24h
Sebastian Korzeb to duży talent KK24h KK24h
Na liście nominowanych nie zabrakło również zawodnika Klubu Kolarskiego 24h Ostrołęka Sebastiana Korzeba.

To niezwykle pracowity sportowiec, który w 2014 roku zapisał na swoim koncie znaczące sukcesy. 16-letni zawodnik wystartował w 25 imprezach, z których dziewięć wygrał, a w dziewiętnastu stanął na podium. W klasyfikacji generalnej Lotto Poland Bike Marathon MTB uplasował się na drugiej pozycji. Tuż za podium został sklasyfikowany w klasyfikacji końcowej Maratonów Kresowych MTB. Wspólnie z kolegami (Bartoszem Jechanowskim, Arturem Budnym i Mateuszem Pomaskim) został Drużynowym Mistrzem Polski MTB w gronie amatorów. Z pewnością to zawodnik, którego stać na ściganie na jeszcze wyższym poziomie.

Aby zagłosować na Sebastiana Korzeba wyślij SMS o treści tosport 14 na numer 72355. Koszt to 2,46 zł (z VAT). Za każdy wysłany SMS dostaną państwo kod do bezpłatnego e-wydania "Tygodnika Ostrołęckiego".