Trójka bez szans w starciu z wiceliderem z Wielunia

Trójka tym razem musiała uznać wyższość wicelidera z Wielunia.
Trójka tym razem musiała uznać wyższość wicelidera z Wielunia. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w wyjazdowym starciu 14. kolejki rozgrywek II ligi ulegli MKS Wieluń 29:40.

Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego musieli uznać wyższość wicelidera rozgrywek, a do meczu przystąpi w mocno okrojonym składzie. Do Wielunia nie mogli wybrać się m.in. Patryk Obidziński, Artur Choroszewski, czy Krzysztof Zieliński.
Na domiar złego już po trzech minutach gry parkiet musiał opuścić Kamil Ludwiczak, który w starciu z rywalem nabawił się kontuzji pachwiny. Czołowego zawodnika Trójki może czekać dłuższa przerwa w grze. To wszystko sprawiło, że trener Radosław Żebrowski nie miał zbyt dużego pola manewru przy dokonywaniu zmian. Słabo prezentowali się tym razem również nasi bramkarze i do przerwy to gospodarze prowadzili 19:14.

Po zmianie stron dysponujący liczniejszą kadrą zawodnicy z Wielunia kontrolowali przebieg meczu i ostatecznie wygrali 40:29. Po spotkaniu pozostaje duży niedosyt, bo w pełnym składzie Trójka mogła powalczyć o korzystny wynik.

Więcej o meczu w papierowym wtorkowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego"

Kolejne spotkanie naszych piłkarzy ręcznych czeka w sobotę, 31 stycznia. Rywalem podopiecznych trenera Radosława Żebrowskiego będzie AZS AWF Warszawa. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 31 stycznia na godz. 17.00, w hali ZS nr 5. Wstęp wolny!

MKS Wieluń - UMKS Trójka Ostrołęka 40:29 (19:14)