Pasjonująca walka o mistrzostwo w bowlingu

Drugi w rywalizacji zespół TV Ostrów
Drugi w rywalizacji zespół TV Ostrów A. Spinek
Bowlingowcy reprezentujący drużynę Schneider I zostali drużynowymi mistrzami Ostrowi Mazowieckiej i odebrali nagrodę dyrektora MOSiR.

W niezwykle ciekawej rywalizacji drugie miejsce zajęli reprezentanci TV Ostrów. To właśnie z tego zespołu zostali wyróżnieni najlepsi bowlingowcy całej ligi. W gronie kobiet najlepsza okazała się Beata Bardyszewska, a w gronie mężczyzn Arkadiusz Spinek. Na trzecim miejsce w klasyfikacji drużynowej uplasował się zespół Schneider II, a kolejne pozycje za podium zajęli: MOSiR, Forte II, Zurad, Heromet, Ostrowia, Dekarze, Forte I.

W klasyfikacji pań najlepsze były: Beata Bardyszewska - 985 pkt., Katarzyna Borowa - 978, Milena Charucka - 931, Anna Skowrońska - 817 i Agnieszka Jasionek - 666. Najlepiej punktującymi zawodnikami w gronie mężczyzn byli: Arkadiusz Spinek - 1256 pkt., Krzysztof Oleksiuk - 1154, Radosław Grabowski - 1141, Wojciech Szarmach - 1106, Jerzy Wesołkowski - 1101, Łukasz Tylicki - 1091 i Włodzimierz Grabowski - 1088.