Pekpol podniósł się z kolan i zdobył trzy punkty. Zobacz zdjęcia i wideo

Siatkarze Pekpolu po emocjonującym starciu zdobyli komplet punktów.
Siatkarze Pekpolu po emocjonującym starciu zdobyli komplet punktów. A. Dobkowski
Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu pokonali w starciu 15. kolejki I ligi Kęczanina Kęty 3:1 i zgarnęli kolejny komplet punktów.

Pekpol Ostrołęka - UMKS Kęczanin Kęty

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca w pierwszym secie przegrali 19:25. Biało-czerwoni nie byli wstanie przyjąć silnej zagrywki rywala, przez co mieli problemy z rozegraniem i wykończeniem akcji.

W drugiej partii przebudzenie w naszym zespole nastąpiło dopiero w końcówce seta, a po niezwykle dramatycznej końcówce seta ostrołęczanie wygrali 30:28. W kolejnych dwóch odsłonach meczu oglądaliśmy już zdecydowanie inny zespół Pekpolu, który odniósł kolejne zwycięstwa 25:19 i 25:18. W efekcie w całym spotkaniu odnieśli zwycięstwo za trzy punkty. Najlepszym zawodnikiem na parkiecie został wybrany Damian Wdowiak.

Teraz naszych siatkarzy czeka świąteczno-noworoczna przerwa, a do rywalizacji powrócą w wyjazdowym meczu z Wartą Zawiercie (10 stycznia). Cztery dni później już w hali im. Arkadiusza Gołasia podejmą Victorię Wałbrzych.

Pekpol Ostrołęka - UMKS Kęczanin Kęty 3:1 (19:25, 30:28, 25:19, 25:18)