To był ich pierwszy turniej. Zobacz zdjęcia i wideo

Woli walki i sportowych ambicji piłkarzom nie brakowało
Woli walki i sportowych ambicji piłkarzom nie brakowało A. Dobkowski
Młodzi adepci piłki nożnej z rocznika 2007 i młodsi po raz pierwszy rywalizowali w turnieju.

Turniej OTS Korona Ostrołęka

Debiut nie dla wszystkich okazał się wymarzony, ale kibice byli świadkami pasjonujących spotkań. W finałowym spotkaniu ostrołęcka Korona uległa ŁKS Łomża 1:3, mimo, że spotkanie rozpoczęła od prowadzenia 1:0. Podopieczni trenera Mariusza Szymczyka ostatecznie ukończyli rywalizację na drugim miejscu. Trzecie miejsce w zawodach zajął zespół APN Ostrołęka prowadzony przez trenera Mariusza Kuczewskiego. Na kolejnych lokatach uplasowały się zespoły: Rona 03 I Ełk, Rona 03 II Ełk, APN II Ostrołęka, Kurpik Kadzidło i Korona II Ostrołęka.

W zawodach organizowanych przez klub OTS Korona nie zabrakło wizyty Św. Mikołaja, który nagradzał młodych piłkarzy cukierkami i wręczał medale. Głównym sponsorem zawodów rozgrywanych pod patronatem honorowym prezydenta było miasto Ostrołęka. Sponsorem dodatkowym była Piekarnia Kurpiowska Serafin, która ufundowała słodki poczęstunek.