Dobre wyniki siatkarzy Olimpu w I lidze. Pokonali Czarnych Radom!

Siatkarze ostrołęckiego Olimpu w ostatnim spotkaniu przegrywali już 1:2, aby ostatecznie wygrać 3:2. A. Dobkowski
Siatkarze ostrołęckiego Olimpu w ostatnim spotkaniu pokonali Czarnych Radom 3:2 w pierwszym spotkaniu rewanżowym I ligi mazowieckiej kadetów.

Podopieczni trenera Norberta Majkowskiego po raz drugi odnieśli w tym sezonie zwycięstwo nad rywalami z Radomia. W barwach gości wystąpił Paweł Zdrojewski, który jeszcze w zeszłym sezonie reprezentował barwy ostrołęckiego klubu.

W pierwszej partii lepsi okazali się siatkarze Czarnych. W drugiej odsłonie meczu lepiej zaprezentowali się gospodarze, wygrali 25:17 i wyrównali stan meczu. W kolejnym secie wyraźnie wygrali gości, do 14. Czwarty i piąty set był jednak popisem gry podopiecznych trenera Norberta Majkowskiego, którzy wygrali 25:12 i 15:9 i w całym meczu 3:2.

- To był nierówny mecz, z dominacją raz jednego, raz drugiego zespołu w poszczególnych setach - podkreśla trener Norbert Majkowski. - Ważne, że w decydującym secie chłopcy potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść wykazując się determinacją, walecznością i odwagą.

Olimp Ostrołęka - Czarni Radom 3:2 (19:25, 25:17,14:25, 25:12, 15:9)
Olimp występuje w tym sezonie w składzie:
Rafał Bogusz, Kamil Boros, Kamil Kubeł, Mateusz Głębocki, Kacper Sulewski, Przemysław Bałdyga, Łukasz Stojke, Mateusz Golis, Robert Tyc, Rafał Krejszeff, Maciej Jaskólski, Stefan Bałdyga, Marcin Krupa.

Obecnie nasi siatkarze mają na koncie pięć zwycięstw i trzy porażki. Kolejne spotkanie już w sobotę, 22 listopada. Tym razem rywalem będzie MKS MDK Warszawa. Początek konfrontacji w sali sportowej Gimnazjum nr 1 zaplanowany na godz. 11.00.