Kolarze KK24h sezon zakończyli z sukcesami

Maria Kamińska na trasie jednego z etapów.
Maria Kamińska na trasie jednego z etapów. A. Dobkowski
Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h Ostrołęka finiszowali w zawodach Lotto Poland Bike Marathon.

Ostatni etap został przeprowadzony w warszawskim Wawrze, a na starcie stanęło blisko 1200 zawodniczek i zawodników z całego kraju. W klasyfikacji końcowej na najdłuższym dystansie 60-80 km zdecydowanie najlepszy w kategorii M5 był ostrołęczanin Wiesław Podeszwa.

W gronie kobiet w kat. K5 najlepsza okazała się z kolei Maria Kamińska. W swojej kat. M5 (Mini) najlepszy okazał się również Wiesław Kamiński. Na drugim miejscu w gronie juniorów finiszował z kolei Sebastian Korzeb, który dał się wyprzedzić tylko Kacprowi Danielewskiemu z Terra Lubavia. W gronie najmłodszych kolarzy na drugiej pozycji w klasie Fan finiszował Kacper Szabłowski, a na piątej pozycji uplasowała się Daria Parzychowska.
- Starty w zawodach Poland Bike Marathon w wykonaniu naszych zawodników oceniam, jako dobre - kwituje sezon startów prezes KK24h Marek Karczewski.