Ostrovia rozbiła Koronę, Narew zdobyła Pułtusk

Arkadiusz Ciach zdobył trzy bramki dla Ostrovii
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka kryzys formy mają najwyraźniej za sobą. Tym razem podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pokonali w wyjazdowym spotkaniu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej Koronę Szydłowo aż 5:0.

Do przerwy żółto-zieloni prowadzili 2:0 po dwóch trafieniach Arkadiusza Ciacha. Po zmianie stron dwa gole na koncie Ostrovii zapisał Rafał Komosa, a hat-tricka uzupełnił Arkadiusz Ciach.
Już w środę, 22 października piłkarzy Ostrovii czeka półfinał Pucharu Polski na Mazowszu w naszym okręgu. W wyjazdowym starciu rywalem podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka będzie rewelacyjnie spisujący się KS CK Troszyn.

Punkt w spotkaniu przed własną publicznością w miniony weekend wywalczyli z kolei piłkarze MKS Przasnysz. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego podzielili się punktami z Błękitnymi Gąbin. Pierwsze trafienie na koncie gości zapisał Krzysztof Różycki w 20. minucie meczu. Tuż na początku drugiej odsłony meczu wyrównał niezawodny Paweł Olszewski i spotkanie w Przasnyszu zakończyło się podziałem punktów.

Wyjazdowe zwycięstwo zapisali na swoim koncie z kolei piłkarze ostrołęckiej Narwi. Tym razem zespół prowadzony przez trenera Dariusza Narolewskiego pokonał na wyjeździe Nadnarwiankę Pułtusk 1:0, po bramce strzelonej przez Marcina Gałązkę w 79. minucie meczu.