Makowianka nie dała rady Koronie. Zobacz zdjęcia i wideo

Po zaciętym starciu lepsi okazali się piłkarze ostrołęckiej Korony. Jedyną bramkę strzelił Piotr Kamionowski (z lewej strony). A. Dobkowski
Piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki ulegli w spotkaniu przed własną publicznością Koronie Ostrołęka 0:1.

Makowianka Maków Mazowiecki - Korona Ostrołęka

Jedyną bramkę w 39. minucie spotkania strzelił Piotr Kamionowski, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie w pole karne od Michała Noska. Wcześniej Piotr Kamionowski mógł wpisać się na listę strzelców po strzale z rzutu wolnego, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.

Gospodarze od 5. minuty meczu musieli radzić sobie bez bramkarza Grzegorza Gorzocha, który doznał urazu barku. Jego miejsce musiał zająć piłkarz z pola, bo Makowianka nie miała na ławce rezerwowego golkipera.

W drugiej połowie gospodarze mieli więcej z gry, ale nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego golkipera Korony - Sebastiana Szczechowiaka. W efekcie komplet punktów trafił na konto ostrołęckiego klubu prowadzonego przez trenerów Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego.

Makowianka Maków Mazowiecki - Korona Ostrołęka 0:1 (0:1)
Bramki: P. Kamionowski 39.

Korona: Szczechowiak - K. Kamionowski, Grochocki, Jastrzębski, Borkowski - Dzbeński, Milewski, P. Kamionowski (63. Waś), Staszczuk (82. Białobrzewski), Kisiel (70. Parzych) - Nosek (65. Karczewski)