MKS Przasnysz z kolejnym zwycięstwem w IV lidze

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego z kolejnym zwycięstwem na koncie.
Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego z kolejnym zwycięstwem na koncie. A. Dobkowski
Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisali podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego.

Tym razem MKS Przasnysz w meczu 10. kolejki pokonał beniaminka rozgrywek IV ligi mazowieckiej Mazovię Mińsk Mazowiecki 2:1. Już w dziesiątej minucie prowadzenie gospodarzom dał Paweł Olszewski, który pokonał golkipera gości bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego. W drugiej połowie ten sam zawodnik podwyższył prowadzenia na 2:0. Goście do końca walczyli o kontaktowe trafienie i przyniosło to efekt w 88. minucie meczu. Wówczas do siatki rywali trafił Michał Bondara, pewnie egzekwując rzut karny.

- To było spotkanie, w którym mieliśmy zdecydowaną przewagę i mogliśmy wygrać spokojnie 2:0 - mówił po meczu trener Wiktor Pełkowski. - Szkoda jednego błędu z naszej strony i straconej bramki w ostatnich minutach.

W starciu 9. kolejki piłkarze MKS Przasnysz pokonali na wyjeździe Mławiankę Mława 1:0, po bramce strzelonej z rzutu karnego przez Krzysztofa Butryna.

MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:1 (1:0)
Bramki: Olszewski 10. 60. - Bondara 88.(k)

Przasnysz: Szymański - Sakowski (61. Jakubiak), Butryn, Pełkowski, Zakrzewski - Chełchowski (72. Michalak, Przebierała, Piasecki (89. Pepkowski), Rutkowski - Kosiorek, Olszewski (80. Makowski)