Krzysztof Ogrodziński nie jest już trenerem Bugu Wyszków

Magda Mrozek
Po słabych wynikach oddał się do dyspozycji zarządu. W jego miejsce został zatrudniony Artur Salamon. Były piłkarz Bugu, który ostatnio prowadził zespół rezerw.

Środowy mecz z Koroną Szydłowo był ostatnim dla Krzysztofa Ogrodzińskiego w roli trenera Bugu Wyszków. Mecz z Koroną zaczął się dobrze. Już w szóstej minucie piłkę do bramki skierował Łukasz Kowalczyk. Asystę przy tym trafieniu zanotował Damian Gałązka,który precyzyjnie dośrodkował piłkę na głowę Kowalczyka a ten umieścił futbolówkę w bramce.

Potem gra obydwu zespołów nie była najwyższych lotów. W drugich 45 minutach piłkarze Bugu mieli w planach strzelić kolejne gole i spokojnie dowieźć prowadzenie do końca. Niestety, piłkarze Korony pokrzyżowali im szyki. Strzelili wyrównującą bramkę na sześć minut przed końcem spotkania i mecz zakończył się remisem 1:1. Po tym remisie doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca Bugu Wyszków. Z zespołem pożegnał się Krzyszof Ogrodziński, jego miejsca zajął Artur Salamon. Do tej pory Salamon prowadził zespół rezerw, wcześniej trenował także WKS Rząśnik. Salamon był piłkarzem Bugu, gdy ten święcił swoje największe triumfy. Debiut na ławce trenerskiej nowy szkoleniowiec drużyny z Wyszkowa miał w Drobinie. Gdzie Bug zagrał z miejscową Skrą. Efekt nowej miotły zadziałał i Bug wygrał 3:1. Dzięki wygranej piłkarze z Wyszkowa awansowali na jedenaste miejsce w tabeli.