Narew przegrywa w hitowym starciu. Zobacz zdjęcia i wideo

W środowym starciu Narwianie nie potrafili przeciwstawić się piłkarzom z Łomianek. A. Dobkowski
W hitowym spotkaniu 7. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej piłkarze ostrołęckiej Narwi ulegli KS Łomianki 1:3.

MKS Narew Ostrołęka - KS Łomianki

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników w tym kapitana Piotra Strzeżysza nie potrafili nawiązać wyrównanej gry i powalczyć o kolejne punkty.

Pierwsze trafienie na koncie gości w 42. minucie meczu zapisał Konrad Ksel. Ten sam zawodnik kilka minut po przerwie strzelił kolejnego gola. Jako trzeci na listę strzelców wpisał się Przemysław Sawicki.

Honorowe trafienie na koncie Narwi zapisał Marcin Gałązka, ale komplet punktów pojechał do Łomianek. W kolejnym ligowym starciu Narew zmierzy się na wyjeździe z Bzurą Chodaków. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 13 września.

Narew Ostrołęka - KS Łomianki 1:3 (0:1)

Bramki: Gałązka 88. - Ksel 42. 52. Sawicki 70.

Narew: Myśliński - Parzych (73. Gawrych), Prusinowski, Cychol, Skorupka - Wargulewski (73. Kruk), Gałązka, Chorążewicz (65. Młynarski), Stachowicz - Niedźwiecki (58. Sowa), Kubat