Ostrovia na kolanach, wyraźnie lepsi Błękitni Gąbin

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka nie mogą złapać właściwego meczowego rytmu i odpowiedniej skuteczności. A. Dobkowski
Spore rozczarowanie przeżyli kibice w Ostrowi Mazowieckiej. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka prowadzili od 12. minuty meczu z Błękitnymi Gąbin 1:0, a ostatecznie przegrali 1:4.

Początek spotkania był obiecujący w wykonaniu gospodarzy, a na listę strzelców wpisał się Marek Kaliszewski. Kilka minut później skutecznie odpowiedzieli goście i wyrównali za sprawą Tomasza Grudnia. Na kolejną bramkę kibice na stadionie przy ulicy Warchalskiego musieli poczekać aż do 71. minuty meczu. Wówczas po podaniu od Bartłomieja Dębickiego na listę strzelców wpisał się Damian Szczytniewski.

Dwie minuty później było już 1:3, a tym razem autor ostatniej bramki dograł do Jakuba Kustry, a ten pokonał Adriana Orłowskiego. Kropkę na "i" goście postawili w doliczonym czasie gry. Tym razem Paweł Winnicki wykorzystał rzut karny i przypieczętował wysokie zwycięstwo Błękitnych.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka szansę na rehabilitację mają już w najbliższą środę, 10 września. W wyjazdowym starciu ich rywalem będzie najsłabszy obecnie zespół IV ligi Wkra Żuromin. Początek starcia zaplanowany na godz. 16.30.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - LKS Błękitni Gąbin 1:4 (1:1)

Bramki: Kaliszewski 12. - Grudzień 18., Szczytniewski 71., Kustra 73., Winnicki 90.+1 (k)

Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski (74. Tokarzewski), Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Grabowski (57. Grądzki), Pełtak, Zacheja, Kaliszewski - Ciach, Komosa (79. Rupacz)