Ostre strzelanie Narwi i Ostrovii. Zobacz zdjęcia i wideo

Dominik Dzwonkowski (z lewej) zapewnił Ostrovii punkt na sekundy przed końcem spotkania. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w starciu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej zremisowali z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 4:4.

MKS Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Spotkanie rozegrane na stadionie przy ulicy Witosa cieszyło się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy na brak emocji nie mogli narzekać. Wynik spotkania otworzył już w piątej minucie meczu Piotr Strzeżysz, pewnie egzekwując rzut karny.

Ostrovia odpowiedziała dokładnie osiemnaście minut później, a tym razem na listę strzelców wpisał się Rafał Komosa. Jeszcze przed przerwą drugą bramkę zdobyli Narwianie za sprawą Cezarego Stachowicza. Po zmianie stron podopieczni trenera Pawła Kowalczyka odrobili straty po trafieniu Mateusza Pełtaka, a następnie wyszli na prowadzenie po akcji Marka Kaliszewskiego wykończonej przez Arkadiusza Ciacha.

Narew nie odpuściła i kilka minut później za sprawą Damiana Drężewskiego doprowadziła do remisu, a następnie po równie pięknym strzale Cezarego Stachowicza objęła prowadzenie. Goście walczyli do końca i na sekundy przed końcem meczu wyrównali za sprawą Dominika Dzwonkowskiego.

MKS Narew Ostrołęka - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:4 (1:0)
Bramki: Strzeżysz 5.(k) Stachowicz 31. Drężewski 68. Stachowicz 76. - Komosa 23. Pełtak 48. Ciach 59. Dzwonkowski 90.+4

Narew: Myśliński - Stachowicz (86. Młynarski), Cychol, Prusinowski (66. Gawrych), Skorupka - Drężewski, Gałązka, Strzeżysz, Wargulewski, Majewski (21. Parzych), Kubat (68. Niedźwiecki)

Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski, Zaremba, Małkiński, D. Wilczewski - Grabowski (83. Rupacz), Pełtak (78. R. Wilczewski), Zacheja, Kaliszewski - Ciach, Komosa (83. Zapatka)