Korona tylko na remis z Soną. Zobacz zdjęcia i wideo

Michał Nosek w drugiej połowie meczu nie potrafił wykorzystać rzutu karnego.
Michał Nosek w drugiej połowie meczu nie potrafił wykorzystać rzutu karnego. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony zaledwie zremisowali z Soną Nowe Miasto 1:1. Jedyną bramkę dla gospodarzy w 65. minucie meczu strzelił Karol Kamionowski.

Korona Ostrołęka - Sona Nowe Miasto

Wcześniej w 28. minucie spotkania musiał skapitulować Sebastian Szczechowiak, którego po solowej akcji zaskoczył Michał Ernest. W drugiej połowie meczu Korona mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale nie potrafił wykorzystać rzutu karnego.

W czterech rozegranych do tej pory spotkaniach piłkarzy Korony zdobyli siedem punktów. W kolejnym meczu ich rywalem będzie Wkra Bieżuń. Wyjazdowe starcie zostanie rozegrane w środę, 3 września.

Korona Ostrołęka - Sona Nowe Miasto 1:1 (0:1)
Bramki: K. Kamionowski 65. - Ernest 28.

Korona: Szczechowiak - Borkowski, Karczewski, Jastrzębski, K. Kamionowski - Głażewski (26. Dąbrowski) (89. Kisiel), Nosek, P. Kamionowski (63. Staszczuk), Białobrzewski (46. Waś), Dzbeński - Dawidzki