Hattrick Olszewskiego i trzy punkty dla MKS Przasnysz

Paweł Olszewski ustrzelił hattricka i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.
Paweł Olszewski ustrzelił hattricka i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie. A. Dobkowski
Pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie IV ligi mazowieckiej zapisali na swoim koncie piłkarze MKS Przasnysz.

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego rozegrali dobre wyjazdowe spotkanie z Olimpią Warszawa i wygrali 3:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 55. minucie meczu. Osiem minut później wyrównał Paweł Olszewski. Najlepszy strzelec zespołu z Przasnysza kolejne trzy minuty później wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

W doliczonym czasie gry podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego strzelili kolejnego gola i ponownie do siatki rywali trafił najskuteczniejszy napastnik IV ligi mazowieckiej Paweł Olszewski.

Olimpia Warszawa - MKS Przasnysz 1:3 (0:0)
Bramki: 55. - Olszewski 63. 66. 90.+1

W kolejnym spotkaniu MKS Przasnysz zmierzy się w spotkaniu przed własną publicznością z Koroną Szydłowo. Na mecz zapraszamy kibiców w imieniu klubu w sobotę, 30 sierpnia o godz. 17.00.