Mocne uderzenie Ostrovii w starciu z Ciechanowem

Trener Paweł Kowalczyk wreszcie mógł odetchnąć z ulgą. Ostrovia zagrała na miarę oczekiwań kibiców. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka pokonali w spotkaniu przed własną publicznością MKS Ciechanów aż 5:0.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wreszcie zagrali na miarę swoich możliwości i zapisali na swoim koncie kompletów punktów. Prowadzenie już w 5. minucie meczu gospodarzom zapewnił Dominik Dzwonkowski.

Cztery minut później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się kolejny z nowych nabytków ostrowskiego klubu - Rafał Komosa. Jeszcze przed przerwą trzecią bramkę dla Ostrovii strzelił Mateusz Pełtak, który również latem trafił na Warchalskiego.

W końcówce spotkania gole dla Ostrovii strzelili jeszcze Marcin Rakowiecki i Marek Kaliszewski.

Kolejnym rywalem Ostrovii będzie Narew Ostrołęka. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 30 sierpnia o godz. 14.00 na stadionie przy ulicy Witosa.

KS Ostrovia Ostrów Maz. - MKS Ciechanów 5:0 (3:0)

Bramki: Dzwonkowski 5. Komosa 9. Pełtak 33. Rakowiecki 85. Kaliszewski 89.

Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski (85. Korzeb), Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski (68. Rupacz) - Zapatka (58. Rakowiecki), Pełtak, Zacheja (68. R. Wilczewski), Kaliszewski - Ciach, Komosa