Wakacyjny Turniej Młodzieżowy dla Matyczaka. Zobacz zdjęcia i wideo

Mateusz Matyczak wygrał tenisowy turniej na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. A. Dobkowski
Mateusz Matyczak wygrał Wakacyjny Turniej Młodzieżowy do lat 18. W zawodach rozegranych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera wzięło udział trzynaście zawodniczek i zawodników.

Wakacyjny Turniej Młodzieżowy

Udział w wakacyjnych turniejach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy wsparciu MZOSTiIT był bezpłatny. Rywalizacja w zawodach toczyła się z podziałem na trzy grupy. Ich zwycięzcy spotkali się w finałowej grupie.

Bezapelacyjnie najlepszy okazał się Mateusz Matyczak, który pokonał Adama Łoniewskiego 10:3 i Mikołaja Piersę 10:3. W meczu o drugie miejsce Adam Łoniewski okazał się lepszy od Mikołaja Piersy 10:6.

Turniej rozgrywany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaliczany był do klasyfikacji młodzieżowej dla rocznika 1998 i młodsi. Na prowadzeniu znajduje się nadal Bartosz Murach, który nie brał udział w ostatnim turnieju - 49 pkt. Drugie miejsce zajmuje Agata Plona - 35 pkt, a trzecie Jakub Biedrzycki - 29 pkt.