Podział punktów w starciu Ostrovii z Mazovią

Podstawowy zawodni drużyny z Ostrowi Mazowieckiej - Robert Wilczewski.
Podstawowy zawodni drużyny z Ostrowi Mazowieckiej - Robert Wilczewski. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka zremisowali z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:1 w starciu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka od dziesiątej minuty meczu przegrywali po bramce strzelonej przez Rafała Słowika. Do przerwy gospodarze nie potrafili stworzyć sobie klarownych sytuacji do strzelenia gola.

Po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Ciach, który wykorzystał dokładne podanie od Marka Kaliszewskiego i na raty pokonał golkipera z Mińska Mazowieckiego.

Ostrovia w końcówce spotkania mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale podopiecznym trenera Pawła Kowalczyka brakowało skuteczności. W kolejnym meczu ostrowski zespół wybiera się na mecz z liderem rozgrywek Bugiem Wyszków. Początek konfrontacji w sobotę, 23 sierpnia o godz. 15.00.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:1)

Bramki: Ciach 57. - Słowik 10.

Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski (89. Korzeb), Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Zapatka (61. Grabowski), R. Wilczewski (46. Pełtak), Zacheja, Kaliszewski - Ciach, Komosa