Wyjazdowe zwycięstwo Narwi w Płocku i pozycja wicelidera IV ligi

Tomasz Niedźwiecki strzelił pierwszą bramkę dla ostrołęckiej Narwi.
Tomasz Niedźwiecki strzelił pierwszą bramkę dla ostrołęckiej Narwi. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północ.

Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali na wyjeździe Wisłę II Płock 2:1. Bramki dla niebiesko-czerwonych strzelili w drugiej połowie spotkania Tomasz Niedźwiecki i Piotr Kubat.

W pierwszej odsłonie rzutu karnego na bramkę nie potrafił zamienić Piotr Prusinowski. W meczu nie mogli wystąpić kontuzjowani zawodnicy Narwi: Piotr Strzeżysz, Adrian Mleczek i Jakub Zalewski.
- Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1 i trzeba to przyznać, graliśmy słabo - mówi trener Narwi Dariusz Narolewski. - W drugiej części spotkania dokonałem zmian i przeszliśmy na system gry z trzema napastnikami. To przyniosło oczekiwany efekt. Dobrze radziliśmy sobie zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Strzeliliśmy dwa gole, chociaż okazji na zdobycie bramki mieliśmy więcej.

Wisła II Płock - Narew Ostrołęka 1:2 (1:0)
Bramki: 10. - Niedźwiecki 65. Kubat 82.