Sebastian Korzeb najlepszy w czasówce. Zobacz zdjęcia i wideo

Czasówka wzbudzała duże emocje, a różnice czasowe w czołówce stawki były niewielkie. A. Dobkowski
Sześćdziesięciu zawodników z kilkunastu miejscowości stanęło do rywalizacji w szóstej edycji jazdy indywidualnej na czas. Na zawody zaprosił po raz kolejny Klub Kolarski 24h.

Kolarska czasówka w Rzekuniu

Najszybszy na 10 km trasie rowerem szosowym okazał się ostrołęczanin Sebastian Korzeb, który wykręcił świetny czas 15 minut 19 sekund. Trzy sekundy gorszy czas zanotował kolejny z ostrołęczan Artur Budny. Miejsce na trzecim stopniu podium zajął Wiesław Kamiński z Nowosiedlin z czasem 15:37.

Miejsca w pierwszej dziesiątce wyścigu zajęli jeszcze: Krzysztof Serafiński (Łomża), Wiesław Podeszwa (Ostrołęka), Zbigniew Obrycki (Łomża), Wojciech Bukowski (Czerwin), Bartosz Jechanowski (Ostrołęka), Dariusz Regulski (Ostrołęka) i Piotr Betliński (Przasnysz).

Zacięta walka o awans miała również miejsce na rowerach MTB, gdzie zwycięstwo zapisał na swoim koncie Krzysztof Leszczyński z Ostrołęki z czasem 17 minut 24 sekundy. Drugie miejsce zajął Mateusz Piechnik (Warszawa) - 17:28, a trzecie Arkadiusz Jechanowski (Ostrołęka) - 17:32.

Miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli jeszcze: Arkadiusz Wiśniewski (Marki), Michał Bodzon (Ostrołęka), Mariusz Tworkowski (Ostrołęka), Norbert Siemiątkowski (Rzekuń), Damian Marciniak (Ostrołęka), Piotr Dubowski (Łomża), Łukasz Wasilewski (Mazków Mazowiecki).

Zawody odbyły się na trasie Rzekuń - Drwęcz - Rzekuń. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyścigu i materiału filmowego ze startu.