Pewne zwycięstwo Styły i fotel lidera

Adam Styła jest liderem klasyfikacji open ostrowskich turniejów.
Adam Styła jest liderem klasyfikacji open ostrowskich turniejów. A. Dobkowski
Adam Styła wygrał turniej tenisa ziemnego o puchar firmy Dip-Trans Waldemar Dziurda. W finale zawodów rozegranych na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej reprezentant Zambrowa pokonał Janusza Zalewskiego z Łomży 9:1.

Emocji w całym turnieju nie zabrakło, ale na Adama Styłę nikt w weekendowych zawodach nie miał sposobu. W pierwszym meczu wyższość zawodnika z Zambrowa musiał uznać Tomasz Rępa 3:9. W kolejnym starciu Adam Styła pewnie pokonał Andrzeja Rutkowskiego. W półfinale przy stanie 5:0, z kortu zszedł Sylwester Puchalski. Zdecydowanie bardziej zacięte mecze w drodze do finału rozegrał Janusz Zalewski, który pokonał kolejno Dariusza Galarskiego 9:5, Waldemara Dziurdę 9:5 i Jarosława Gołaszewskiego 9:6.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej, a nagrody dla najlepszych zawodników wręczył właściciel firmy Dip-Trans Waldemar Dziurda.

Skrócone wyniki rywalizacji - ćwierćfinały: Adam Styła - Andrzej Rutkowski 9:1, Krzysztof Bułkowski - Sylwester Puchalski 6:9, Waldemar Rępa - Jarosław Gołaszewski 3:9, Waldemar Dziurda - Janusz Zalewski 5:9. Półfinały: Adam Styła - Sylwester Puchalski 5:0 i krecz, Jarosław Gołaszewski - Janusz Zalewski 6:9. Finał: Adam Styła - Janusz Zalewski 9:1.