Wyszkowski i Rępa najlepsi w deblowej rywalizacji

Wiesław Wyszkowski i Waldemar Rępa byli najstarszą parą deblową ostrowskiego turnieju. A. Dobkowski
Wiesław Wyszkowski i Waldemar Rępa okazali się najlepsi w turnieju tenisa ziemnego par deblowych rozegranym na kortach w Ostrowi Mazowieckiej.

W finałowym spotkaniu ostrołęcko-ostrowska para pokonała Andrzeja Rutkowskiego (Otwock) - Marka Zdrojkowskiego (Ostrów Mazowiecka 6:4, 6:0. Wcześniej w półfinałowym starciu Wiesław Wyszkowski i Waldemar Repa okazali się lepsi od Adama Styły (Zambrów) i Stefana Bienieckiego (Ostrołęka) 6:4, 6:3.

W drugim półfinale Andrzej Rutkowski (Otwock) i Marek Zdrojkowski (Ostrów Mazowiecka) pokonali Dariusza Kazimierczuka (Kosów Lacki) i Rafała Batorowicza (Miedzna) 7:5, 6:4.

W rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej wzięło udział osiem par deblowych. W turnieju zwyciężyła najstarsza para całego turnieju, głównie dzięki świetnej postawie Wiesława Wyszkowskiego.
- Wiesław grał jak z nut i wychodziło mu praktycznie każde zagranie, dlatego wygraliśmy całe zawody - podkreśla reprezentant gospodarzy Waldemar Rępa.

Poza turniejem deblowym na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej rywalizowała również młodzież do lat 18. W zawodach zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Maja Dziurda, która pokonała w finale innego zawodnika z Ostrowi Mazowieckiej Jakuba Mikołajczyka 9:5.

W meczu o trzecie miejsce spotkało się dwóch zawodników z Ostrołęki. Bartosz Zaborowski pokonał Ludwika Ossowskiego 9:3. Obaj tenisiści to podopieczni trenera Bartosza Nowaka.

Kolejnym zawodami na kortach ziemnych będzie turniej o puchar firmy DIP-Trans Waldemar Dziurda. Zawody zostaną rozegrane w dniach 5-6 lipca (sobota/niedziela).