Męki Narwi w starciu z Czarnymi. Zobacz zdjęcia i wideo

Bardzo aktywny w całym spotkaniu Tomasz Niedźwiecki zaliczył asystę przy trafieniu Piotra Kubata. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi pokonali Czarnych Węgrów 1:0. Bramkę na miarę trzech punktów w starciu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej - grupy północ zdobył Piotr Kubat.

MKS Narew Ostrołęka - Czarni Węgrów

Od początku piątkowego starcia to Narwianie byli zespołem zdecydowanie lepszym i prowadzili grę. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego do meczu przystąpili osłabieni brakiem Piotra Strzeżysza i Dominika Dzwonkowskiego (pauzowali za kartki) oraz Jakuba Zalewskiego (złamany palec u nogi). Do pełni formy po kontuzji nie powrócił także Mateusz Pełtak, który wystąpił dopiero w ostatnich dwudziestu minutach meczu.

W pierwszych 45 minutach meczu niebiesko-czerwoni nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji strzeleckich i mimo, że mieli znaczną przewagę, to strzały Tomasza Niedźwieckiego, Mateusza Sowy, czy Daniela Wargulewskiego nie przyniosły efektu bramkowego.

Po zmianie stron Czarni nadal się bronili i grali z kontry, a Narwianie starali się kreować grę i liczyli na strzelenie pierwszej bramki. Cel został zrealizowany w 68. minucie meczu. Wówczas Tomasz Niedźwiecki odegrał piłkę do Piotra Kubata, a rosły snajper Narwi nie zmarnował dobrej okazji od strzelenia gola.

W kolejnych minutach meczu Narwianie mieli jeszcze kilka okazji strzeleckich, a najlepszą z nich zmarnował w ostatniej minucie meczu Mateusz Pełtak. Ofensywnie grający pomocnik Narwi nie potrafił pokonać golkipera z Węgrowa w sytuacji sam na sam. Ostatecznie podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego odnieśli skromne zwycięstwo, ale zapisali na swoim koncie kolejny komplet punktów.

MKS Narew Ostrołęka - Czarni Węgrów 1:0 (0:0)

Bramka: Kubat 68.

Narew: Łyziński - Gawrych, Parzych, Dawidzki, Skorupka - Sowa (70. Pełtak), Młynarski, Stachowicz (75. Jóźwiak), Wargulewski - Niedźwiecki (90. Kruk), Kubat