Tragiczny wypadek w Niemczech. Zginęło trzech Polaków, dwóch pochodziło z Ostrołęki i Makowa Mazowieckiego (zdjęcia, wideo)

Dodano: 4 kwietnia 2014, 11:38

Przerażający wypadek samochodowy w Niemczech. W okolicach Frankfurtu zginęło trzech Polaków, jeden został poważnie ranny. Według nieoficjalnych informacji dwaj tragicznie zmarli pochodzili z Ostrołęki i Makowa Mazowieckiego

Dramat rozegrał się 3 kwietnia o godz. 1 na autostradzie A12 niedaleko Frankfurtu nad Odrą. Toyotą jechały cztery osoby. W pewnym momencie, jak na razie z niewiadomych przyczyn, auto uderzyło w tył naczepy ciężarówki, która stała w korku. Korek utworzył się z powodu policycjnej akcji - jeden ze ściganych przez policję złodziei samochodów zablokował drogę, porzucając auto i decydując się na ucieczkę pieszo.

Trzy osoby z toyoty zginęły na miejscu. Według niepotwierdzonych informacji jedna pochodziła z Ostrołęki, druga z Makowa Mazowieckiego. Tożsamość trzeciej ofiary wypadku jest nieznana. Początkowo policja z Niemiec wskazywała na właściciela toyoty mieszkającego w Przytułach, pow. makowski, ale po zweryfikowaniu tej informacji przez policjantów z Krasnosielca ustalono, że mężczyzna jest cały i zdrowy w swoim domu. Auto pożyczył.

Czwarta osoba, 39-letni ostrołęczanin, z ciężkimi obrażeniami została zabrana przez śmigłowiec do szpitala. Kierowca ciężarówki wyszedł z wypadku bez szwanku. Autostrada była zamknięta na cztery i pół godziny.

- Potwierdzam, że otrzymaliśmy pismo z informacją o wypadku – mówi Sylwester Marczak, oficer prasowy ostrołęckiej komendy. – Policjanci poinformowali rodziny o zdarzeniu.

Bild.de (zdjęcia i informacja o wypadku)

Czytaj więcej o:
  • Frankfurt
  • Maków Mazowiecki
  • Ostrolęka
  • policja Krasnosielc
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Zakończyły się poszukiwania Katarzyny Wołosz

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy pijanym kierowcom powinno odbierać się samochody?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 55.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.