Jesteś tu: Strona główna Rozrywka Artykuł

Co się wydarzy w 2014 roku? - przeczytaj przepowiednie

Dodano: 28 grudnia 2013, 12:00

Jasnowidze i wróżbici prześcigają się w układaniu przepowiedni na nadchodzący rok? Co nas w nim czeka? Ich zdaniem, nic dobrego, ale traktujmy to z przymrużeniem oka. Nasz los w naszych rękach.

 1 / 5Następne »

Joy Ayyad, numerolog i astrolog z egipskiego Kairu, opisała swoje przepowiednie w wywiadzie udzielonym “Głosowi Rosji”. Prorokowała ona na przykład to, że do końca 2013 roku w Egipcie spadnie śnieg. Przepowiedziała upadek dwóch reżimów – Hosni Mubaraka i Mohammada Mursi, a także wiele innych rzeczy, które się spełniły z niezwykłą dokładnością.Co do nadchodzącego roku, który w Azji Wschodniej nazywany jest „Rokiem Konia”, będzie to rok globalnych zmian i w czysto przyziemnych sprawach, i w sferze duchowej. Rok 2014 będzie pomyślny dla wielu krajów. Szczególnie, że liczba 2014 daje w sumie 7 (2+0+1+4=7). Zgodnie z Torą, Biblią i Koranem, cyfra 7 to doskonałość. Siódemka będzie mieć duże znaczenie dla Rosji i dla Egiptu. I Rosję, i Egipt czeka w 2014 roku powodzenie. Siódemka nie przyniesie spokoju mieszkańcom Stanów Zjednoczonych. W tym kraju w przyszłym roku można się spodziewać poważnych klęsk żywiołowych. Oprócz tego w kraju dojdzie do dużego rozłamu w społeczeństwie, który może stać się początkiem końca tych Stanów Zjednoczonych, do których przyzwyczailiśmy się.

 1 / 5Następne »

Czytaj więcej o:
  • przepowiednie na 2014 rok
Zobacz inne artykuły
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.