Kochane dzieci, święty Mikołaj czeka na Wasze listy

Dodano: 11 listopada 2013, 17:30

Po raz kolejny zachęcamy najmłodszych Czytelników do tego, by napisali list do Świętego Mikołaja. Napiszcie w nich o swoich marzeniach, a my obiecujemy, że jak co roku, przekażemy je adresatowi i dopilnujemy, by choć część z tych marzeń się spełniła

Za kilka tygodni Boże Narodzenie. Najbardziej rodzinne, pełne magii i miłości święta, w czasie których obdarowujemy się podarunkami, życzliwym uśmiechem, dobrym słowem.

Po raz kolejny zachęcamy naszych najmłodszych Czytelników do tego, by napisali list do Świętego Mikołaja. Napiszcie w nich o swoich marzeniach, a my obiecujemy, że jak co roku, przekażemy je adresatowi i dopilnujemy, by choć część z tych marzeń się spełniła.

Na listy czekamy do 6 grudnia – decyduje data stempla pocztowego. Ważne, by na odwrocie został przyklejony (nie włożony luzem do koperty) kupon, który drukujemy w papierowym wydaniu Tygodnika Ostrołęckiego i Głosu Wyszkowa.

Wybrane listy opublikujemy w świątecznym wydaniu Tygodnika. Redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru listów. Czekamy na nie pod adresem: Tygodnik Ostrołęcki, ul. Gorbatowa 2a, 07-410 Ostrołęka – z dopiskiem List do św. Mikołaja.

Czytaj więcej o:
  • listy do świętego Mikołaja
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Warsztaty patriotyczne w muzeum (zdjęcia)

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy w Ostrołęce potrzebny jest nowy skatepark?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 20.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.