Udany debiut Klubu Kolarskiego 24h. Zobacz zdjęcia

J. Prondzyński
Pierwsze zawody były udane dla ostrołęckich kolarzy
Pierwsze zawody były udane dla ostrołęckich kolarzy J. Prondzyński
Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h mają za udany start w Lotto Poland Bike Marathon 2013. W pierwszych zawodach nowopowstałej sekcji udało się wywalczyć miejsca na podium.

Lotto Poland Bike Marathon w Skrzeszewie

Zimny, porywisty wiatr i dość niska temperatura nie okazały się przeszkodą dla 250 osób, które zdecydowały się na start w zimowym prologu Lotto Poland Bike Marathon. Wśród nich znaleźli się reprezentanci klubu BGŻ KK 24h, którzy jeszcze w zeszłym sezonie jeździli w barwach Ostrołęka Cycling Team.

Najlepiej z naszego zespołu wypadła Maria Kamińska, która w swojej kategorii wiekowej stanęła na najwyższym stopniu podium. Drugi na mecie w swojej grupie wiekowej zameldował się z kolei Wiesław Podeszwa. Bardzo udany debiut zaliczył Kacper Szabłowski (rocznik 2000), który stanął na najniższym stopniu podium.

Drugie miejsce w swojej kategorii wywalczył Artur Budny. Były reprezentant Ostrołęka Cycling Team w tym sezonie będzie jeździć w barwach UKK BDC Huragan Wołomin. Kolejny wyścig Poland Bike Marathon z udziałem naszych zawodniczek i zawodników już 23 marca w Legionowie.