Ostrovia bez porażki w sparingach

Piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka mają za sobą pierwsze mecze kontrolne, rozgrywane w ramach przygotowań do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej.

Przed tygodniem Ostrovia pokonała aż 8:1 zespół Rzekunianki Rzekuń. Na listę strzelców wpisywali się wtedy trzykrotnie Tomasz Rępa i dwukrotnie Marcin Truszkowski, a po jednym trafieniu dołożyli Dawid Wilczewski, Karol Dmochowski i zawodnik Rzekunianki, który strzelił do własnej bramki.

Kolejny sprawdzian formy czekał w sobotę, 28 stycznia w Warszawie. Żółto-zieloni mierzyli się z drużyną juniorów starszych stołecznej Polonii. Z tej racji szansę występu w zespole z Ostrowi oprócz piłkarzy pierwszego zespołu dostało również kilku juniorów. Do przerwy obydwie drużyny remisowały 2:2. Rozstrzygnięcia nie przyniosła również druga połowa, w której obydwie drużyny dołożyły po jednym trafieniu. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 3:3.

POLONIA Warszawa (Junior Starszy) - KS OSTROVIA Ostrów Mazowiecka 3:3 (2:2)
Bramki dla Ostrovi: Rępa Tomasz, Gromek Patryk, Zaremba Aleksander

Ostrovia: Rafał Rakowiecki, Kamil Wojdak (Marcin Gromek), Mariusz Malanowski (Jakub Ostrówka), Michał Kacprzak (Kamil Małkiński), Paweł Popowski (Paweł Śledziński), Patryk Gromek (Paweł Korzeb), Robert Wilczewski, Aleksander Zaremba, Marcin Truszkowski (Tomasz Grądzki), Dawid Wilczewski (Karol Dmochowski), Tomasz Rępa (Mateusz Ruciński)