Studniówki 2012. Obejrzyj zdjęcia z imprez ZSZ 1, ZSZ 2, ZSZ 3 oraz III LO

Dodano: 8 stycznia 2012, 9:48

Prawie półtora tysiąca osób bawiło się 7 stycznia na czterech ostrołęckich balach maturalnych. Tego dnia swoją studniówkę zorganizowały Zespoły Szkół Zawodowych numer 1, nr 2 nr 3 oraz III Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce.

Niemalże do białego rana bawili się uczniowie ostrołęckiej "Metalówki”. Imprezę dla 400 osób zorganizowano w zajeździe Hubus. Pod czujnym okiem Anny Siurnickiej 24 pary od kilku tygodni ćwiczyły poloneza. Było warto. Występ zachwycił gości, a poza tym, był to ostatni taniec u boku wychowawców klas. Maturzyści bawili się wyśmienicie, a przy dźwiękach zespołu Impact tańcom nie było końca. Gościnnie wystąpili także Mateusz Cwaliński i Mateusz Żebrowski, uczniowie Metalówki, którzy na co dzień grają w zespole The Fakto. Część artystyczną koordynowała Julia Suchecka-Szałkowska, Joanna Głuszak i Grażyna Gorczyca.

Obejrzyj zdjęcia ze studniówki ZSZ nr 1

W tym samym dniu ponad 200 osób bawiło się także na balu studniówkowym Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce. W sali bankietowej Olimpia w Krukach, przy dźwiękach muzyki zespołu Markiz, swój pierwszy dorosły bal przeżywali uczniowie sześciu klas. By tradycji stała się zadość studniówkowego poloneza zatańczyło 17 par.

Obejrzyj zdjęcia ze studniówki ZSZ nr 2

Przednio bawili się również uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 oraz III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Ostrołęce. Ci pierwsi świętowali w sali bankietowej "Elba Bis” przy ul. Przemysłowej. Licealiści z ogólniaka tradycyjnie studniówkową noc zorganizowali w szkole. Hala sportowa Zespołu Szkół nr 5 wypełniła się po brzegi. Na największym balu maturalnym w Ostrołęce 7 stycznia prawie 500 osób odliczało dni do matury.

Obejrzyj zdjęcia ze studniówki III LO

Czytaj więcej o:
  • III LO
  • impreza
  • Ostrołęka
  • studniówka
  • szkoła
  • ZSZ1
  • ZSZ2
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Nasze złośliwe podsumowanie 2011 roku. Grudzień

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Pracę, którego z ostrołęckich parlamentarzystów oceniasz najwyżej?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 136.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.