Sylwester 2011/2012. Wyszkowskie oferty sylwestrowe

Dodano: 24 grudnia 2011, 11:00

Niektórzy z nas już od dawna wiedzą, gdzie spędzą Sylwestra. Inni w ostatniej chwili szukają pomysłu jak spędzić ostatnią noc 2011 roku.

. Dla tych osób przygotowaliśmy przegląd kilku lokali w powiecie wyszkowskim, w których mogą spędzić sylwestrowy wieczór, bo są jeszcze wolne miejsca.

Sylwester w "Leśnym Dworku” w Rybienku Leśnym to propozycja dla tych, którzy nie lubią tłumów. Zabawa na 15-18 par będzie nas kosztowała 300 zł od pary. Zaczyna się o 20.00 i potrwa do białego rana. W tej cenie otrzymamy dobrze zaopatrzony bufet, powitanie Nowego Roku na dworze, szampana i fajerwerki. Ponadto dla uczestników imprezy, w Nowy Rok o godz. 13.00 planowany jest kulig z ogniskiem (kiełbaski, alkohol). O godz. 17.00 planowany jest powrót na gorący bigos i pączki. Kulig jest dodatkowo płatny. W "Leśnym Dworku” może już nie być wolnych miejsc (po ukazaniu się gazety w druku), bowiem gdy zbieraliśmy oferty, prowadzone były rozmowy z zainteresowaną grupą. Warto jednak zadzwonić i sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca.

450 zł od pary zapłacimy za zabawę sylwestrową w Domu Weselnym "Ruczaj” w Wyszkowie. W cenie mamy m.in.: cztery dania gorące, fajerwerki, a także konkurs na króla i królową balu (będą nagrody). Na imprezie zagra zespół "Dobra-nocka”. Dla wszystkich nowożeńców, którzy świętowali swoje zaślubiny w "Ruczaju” przewidziano rabat 50 zł. Kulinarne delicje w czasie nocy sylwestrowej oferuje "Gospoda pod Dębem” w Kamieńczyku. Za 600 zł od pary dostaniemy m.in.: zupę rybną, gęsinę, carpaccio wołowe czy pierożki z łososiem w cieście francuskim. O muzykę zadba didżej, który również poprowadzi konkursy. Nie zabraknie fajerwerków, a chętni będą mogli zapalić cygaro. Cała impreza jest prowadzona pod hasłem "black and white”. Wprawdzie zapisy na sylwestra były przyjmowane do 15 grudnia, ale organizatorzy zapewniają, ze jeśli ktoś będzie bardzo chciał w nim uczestniczyć, to znajdzie się dla niego miejsce.

Za sylwester w Gościńcu "Pod Jesionem” w Wyszkowie zapłacimy 450 zł od pary. W tej cenie otrzymamy cztery dania gorące, przekąski, ciasta, owoce, napoje. Dania mają być inne, niż są przygotowywane codziennie w restauracji. Dodatkowo na imprezie nie zabraknie fajerwerków i zabawy przy muzyce zespołu "Fly”. Gościniec organizuje zabawę na około 70 par. Sylwester odbędzie się również w Domu Weselnym w Somiance. Zmieści się w nim do 150 par. Koszt od pary to 360 zł. Możemy liczyć na pięć dań gorących, 12-13 przystawek, ciasta, owoce, napoje, a także stół wiejski. O północy otrzymamy lampkę szampana i widok fajerwerków.

Niektóre domy weselne i restauracje nie planują zorganizowania sylwestra w tym roku. Tak jest w Domu Weselnym "Salwin” w Woli Mystkowskiej (odbywa się tam wtedy wesele), "Kasztelance” w Wyszkowie, "Alicji” w Rząśniku (planowana jest kameralna impreza), "Sonacie” w Rząśniku, Hotelu "Bias” w Wyszkowie czy restauracji "Baśniowa” (impreza zamknięta).

Czytaj więcej o:
  • bal
  • bale w Wyszkowie
  • oferta
  • sylwester
  • Sylwester 2011/ 2012 Wyszków
  • Sylwester w Wyszkowie
  • Wyszków
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.