Małkiński KS wciąż bez przełamania

Honorową bramkę zdobył Radosław Przesmycki, który jeszcze kilka tygodni temu strzegł bramki MKS. P. Nowak
Pogłębia się kryzys pierwszego zespołu Małkińskiego Klubu Sportowego. W spotkaniu 8. kolejki, 28 września czerwono-zieloni ulegli na wyjeździe Naprzodowi Skórzec aż 1:5.

O grze MKS w meczu przeciwko spadkowiczowi z IV ligi ciężko powiedzieć cokolwiek dobrego. W pierwszej połowie młody zespół Sylwestra Sieroty nie zdołał nawet poważniej zagrozić bramce gospodarzy. W defensywie natomiast dał się dwukrotnie zaskoczyć i na przerwę schodził przegrywając 0:2. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i to Naprzód ciągle dominował na boisku. Piłkarzom z Małkini udało się jedynie zdobyć honorową bramkę za sprawą Radosława Przesmyckiego.

W najbliższym spotkaniu czeka kolejna ciężka przeprawa. W niedzielę, 2 października na stadion przy ulicy Kolejowej przyjedzie ŁKS Łochów, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał.

Naprzód Skórzec - MKS Małkinia 5:1 (2:0)
Bramki: 15., 25., 58., 64., 83. - Przesmycki Radosław 75.

MKS: Gordziejczyk - Giziński, Gromek Ł., Gromek P., Jakubik - Padewski, Najgrodzki, Maliszewski C. (80. Maliszewski P.), Borowy (60. Rukat) - Dębkowski, Siwek (60. Przesmycki)