Trampkarze MKS na plus, juniorzy bez przełamania

P. Nowak
Trampkarze z Małkini znów mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
Trampkarze z Małkini znów mogli cieszyć się ze zwycięstwa. P. Nowak
Podobnie, jak przed tygodniem zwycięstwo i porażkę odniosły drużyny młodzieżowe MKS Małkinia grające w siedleckich ligach okręgowych.

Juniorzy starsi tym razem na wyjeździe mierzyli się z Błękitnymi Stoczek. Po wyrównanej pierwszej połowie przegrywali 3:2 tracąc bramkę na 2 minuty przed przerwą. Po zmianie stron goście prezentowali się już nieco słabiej i nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W 70. minucie stracili bramkę na 4:2 i tym wynikiem zakończyło się spotkanie.

Więcej powodów do optymizmu mieli trampkarze odnosząc w drugiej kolejce drugie zwycięstwo. Grając na wyjeździe pokonali Miedzankę Miedzna. Pomimo zdobycia trzech punktów nie do końca zadowolony z gry swojego zespołu był trener.

- Wygraliśmy mecz, ale nasza gra była słaba - ocenił szkoleniowiec trampkarzy Arkadiusz Borowy. - Moi zawodnicy znów dominowali warunkami fizycznymi, ale niestety nie przełożyło się to na grę. Było dużo nerwowości, długiego przetrzymywania piłki i brak wykończenia przy stworzonych sytuacjach. Podobnie w drugiej połowie nie mogliśmy złapać rytmu i tylko od czasu do czasu potrafiliśmy dobrze utrzymać się przy piłce. Cieszy natomiast fakt gry na zero z tyłu. Ataki gospodarzy kończyły się na naszej szesnastce, gdzie pewnym punktem obrony był Kacper Klamer.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0 po bramce strzelonej już w 2. minucie przez Michała Zawistowskiego. Podwyższenie padło w drugiej połowie. Po składnej akcji ze środka pola za obrońców dośrodkował Rutkowski, a Maciej Zyśk uderzył piłkę głową pod poprzeczkę i ustalił wynik spotkania.

Juniorzy starsi z zerowym dorobkiem punktowym zamykają tabelę, natomiast trampkarze z kompletem zwycięstw zajmują drugą lokatę.

Błękitni Stoczek - MKS Małkinia 4:2 (3:2)
Bramki: Fydrych Tomasz 23., Koziara Kamil 36.

MKS: Ostrowski Adrian - Sadowski Marcin, Gromek Dariusz, Wileński Bartosz (75. Parapura Hubert), Dydek Bartosz - Starzyński Adam, Koziara Kamil (80. Socik Radosław), Skłodowski Maciej, Kukla Bartosz (45. Sadowski Marcin), Fydrych Tomasz - Koziara Radosław

Miedzanka Miedzna - MKS Małkinia 0:2 (0:1)
Bramki: Zawistowski Michał 2., Zyśk Maciej 56.

MKS: Kochański Kacper - Rostkowski Mateusz(60. Fidorczuk Dominik), Klamer Kacper, Krych Przemysław, Borowy Adrian (36. Szram Konrad) - Krawczyk Krzysztof (36. Zyśk Maciej), Orłowski Maciej (55. Wachowski Piotr), Rutkowski Mateusz, Barszcz Piotr - Zawistowski Michał (50. Spaltabaka Paweł)