Czołowe zderzenie osobówki z TIRem. Zablokowana krajowa "60” (zdjęcia, film)

Dodano: 7 czerwca 2011, 15:17 Autor:

Do groźnego wypadku doszło o godzinie 13:35 na krajowej "60”, tuż za granicami Ostrowi Mazowieckiej na trasie do Różana. Samochód ciężarowy zderzył się czołowo z osobowym Volkswagenem.

Do wypadku doszło we wtorek, 7 czerwca tuż za zakładem "Prefabet" na prostym odcinku drogi. Ze wstępnych ustaleń policji i wypowiedzi kierowcy ciężarówki wynika, że jadący od strony Różana kierowca VW Golfa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu wprost pod nadjeżdżającego z kierunku Ostrowi Mazowieckiej TIRa. Zderzenie było na tyle mocne, że w ciężarówce urwała się naczepa a Golf ma "skasowany” cały przód.

Kierujący osobowym VW został natychmiast przewieziony karetką do ostrowskiego szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Po zbadaniu alkomatem okazał się trzeźwy.

W akcji ratunkowej udział brało 2 zastępy JRG PSP w Ostrowi Mazowieckiej, strażacy z Jednostki Wojskowej w Komorowie, policjanci z KPP w Ostrowi Mazowieckiej o raz pogotowie ratunkowe.

Droga krajowa nr 60 zablokowana jest na odcinku Ostrów Mazowiecka – Sielc. Policja zorganizował objazdy przez Komorowo. Odblokowanie jej nastąpi prawdopodobnie po godzinie 17:00, kiedy to z jezdni zostanie uprzątnięta stojąca w poprzek ciężarówka.

Czytaj więcej o:
  • czołówka
  • Ostrów
  • straż
  • TIR
  • wypadek
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy podobały Ci się Dni Ostrowi Mazowieckiej?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 86.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.