Ostrołęka Cycling Team po zawodach w Łukowie

Nasi rowerzyści z kolejnych zawodów wrócili z dobrymi wynikami.
Nasi rowerzyści z kolejnych zawodów wrócili z dobrymi wynikami. Fot. J. Czaplicki
Trzeci etap tegorocznego cyklu Poland Bike Marathon został rozegrany w Łukowie na Lubelszczyźnie.

Kolorowe miasteczko Poland Bike ze startem i metą wyścigów znajdowało się nad Zalewem Zimna Woda. Na starcie stawiło się około 350 zawodników, którzy rywalizowali na trasach o różnej długości i poziomie trudności: max - 52 km, mini - 21 km i fan 6 km.

Drużynę Ostrołęka Cycling Team na zawodach reprezentowali: Dystans max - Wiesław Kamiński, który zdobył puchar za drugie miejsce w kat. M 5 oraz Wiesław Podeszwa, czwarte miejsce w kat. M 5

Na dystansie mini Maria Kamińska wywalczyła puchar za drugie miejsce w swojej kategorii. Dla Marii Kamińskiego to już siódme trofeum zdobyte w tym sezonie podczas startów MTB. Kolejny IV etap Poland Bike Marathon odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca w Pomiechówku. Na 29 maja w Olsztynie przewidziane są kolejne zawody z cyklu Mazovia MTB Marathon.