Starosta wręczył swoje doroczne nagrody. Laureaci dostali po 1000 euro

Dodano: 5 marca 2011, 6:00

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, Denis Juniec, Henryk Słowikowski, Jerzy Księżak oraz Zgromadzenie Sióstr Loretanek – oto laureaci nagród starosty wyszkowskiego „Za czyn” za 2010 rok.
Starosta wręczył swoje doroczne nagrody. Laureaci dostali po 1000 euro
Przeczytaj więcej

Tradycją powiatu wyszkowskiego jest przyznawanie co roku nagród za szczególne osiągnięcia sprzyjające rozwojowi i promocji powiatu. Nagrody te przyznawane są w pięciu kategoriach: działalność promocyjna, kultura, sport, działalność innowacyjna w gospodarce oraz działalność społeczna. Jest to nie tylko nagroda honorowa, ale także pieniężna – równowartość tysiąca euro. Zasadą nagrody jest to, aby była ona formą docenienia szczególnych osiągnięć w roku, za który jest przyznawana.

Na uroczystości wręczenia „Za czynów” 2010 do sali widowiskowej WOK Hutnik 1 marca przybyli radni powiatowi, pracownicy administracji powiatowej, jednostek powiatu wyszkowskiego, zaproszeni goście – a wśród nich wiceminister rolnictwa, Tadeusz Najewajk, przedstawiciele duchowieństwa, z dziekanem dekanatu wyszkowskiego, ks. Waldemarem Krzywińskim. Imprezę otworzyła szefowa Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu, Maria Gajewska. Honory gospodarza pełnił starosta, Bogdan Pągowski.

Więcej w najbliższym wydaniu Głosu Wyszkowa

Czytaj więcej o:
  • 1000
  • czyn
  • euro
  • nagroda
  • starosta
  • Wyszków
  • za
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.