Starosta wręczył swoje doroczne nagrody. Laureaci dostali po 1000 euro

Dodano: 5 marca 2011, 6:00

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, Denis Juniec, Henryk Słowikowski, Jerzy Księżak oraz Zgromadzenie Sióstr Loretanek – oto laureaci nagród starosty wyszkowskiego „Za czyn” za 2010 rok.

Tradycją powiatu wyszkowskiego jest przyznawanie co roku nagród za szczególne osiągnięcia sprzyjające rozwojowi i promocji powiatu. Nagrody te przyznawane są w pięciu kategoriach: działalność promocyjna, kultura, sport, działalność innowacyjna w gospodarce oraz działalność społeczna. Jest to nie tylko nagroda honorowa, ale także pieniężna – równowartość tysiąca euro. Zasadą nagrody jest to, aby była ona formą docenienia szczególnych osiągnięć w roku, za który jest przyznawana.

Na uroczystości wręczenia „Za czynów” 2010 do sali widowiskowej WOK Hutnik 1 marca przybyli radni powiatowi, pracownicy administracji powiatowej, jednostek powiatu wyszkowskiego, zaproszeni goście – a wśród nich wiceminister rolnictwa, Tadeusz Najewajk, przedstawiciele duchowieństwa, z dziekanem dekanatu wyszkowskiego, ks. Waldemarem Krzywińskim. Imprezę otworzyła szefowa Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu, Maria Gajewska. Honory gospodarza pełnił starosta, Bogdan Pągowski.

Więcej w najbliższym wydaniu Głosu Wyszkowa

Czytaj więcej o:
  • 1000
  • czyn
  • euro
  • nagroda
  • starosta
  • Wyszków
  • za
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.