Nasza - Klasa. Najgłupsze zdjęcia: nago, w toalecie, w trumnie

Dodano: 31 sierpnia 2010, 12:29 Autor:

Takie zdjęcia trafiły na Naszą - klasę.

Takie zdjęcia trafiły na Naszą - klasę.

Nasza - klasa (obecnie nk.pl) jest jednym z najbardziej znanych portali społecznościowych w Polsce. Ale niekoniecznie lubiany. Złą renomę przynieśli mu sami użytkownicy, którzy zaczęli umieszczać w nim swoje niewybredne zdjęcia.

Nasza-klasa wystartowała jako miejsce kontaktu dla ludzi ze szkolnej ławki. Wielu, nie tylko młodych, rejestrowało się tam by odnowić stare znajomości. Szybko jednak portal zyskał złą opinię wśród użytkowników. Przyczynił się do tego m.in. festiwal próżności oraz głupoty ludzi, którzy zamieszczali w nim swoje zdjęcia.

Czytaj więcej:
Nasza - Klasa. Wstrząsające zdjęcie na profilu ofiary makabrycznego wypadku (zdjęcia)


Na portalu zaczęły pojawiać się fotki niemal pornograficzne. Nietrudno było trafić na zdjęcia zarówno kobiet, jak i mężczyzn fotografujących się nago, w toaletach, w trumnach, z bronią palną, siekierami, nożami itp. Ludzie prześcigali się w pomysłach, które coraz bardziej szokowały internatów.

Najbardziej pomysłowi są ludzie młodzi, często nastolatki. Na ich profilach znaleźć można zdjęcia, których tematem jest seks, przemoc oraz dziwne przebrania. Z kolei dorośli lubią pochwalić się nowym autem, telewizorem czy też zagranicznymi wakacjami.

Czytaj więcej:
Nagie zdjęcia pani doktor na portalu Nasza - Klasa


W internecie szybko pojawiły się blogi oraz strony poświęcone najgłupszym zdjęciom umieszczanym na NK. Ich autorzy oraz użytkownicy zaczęli dodawać tam znalezione fotki.

Znaleźliśmy tam chociażby fotograficzne relacje z cmentarzy. Niektóre z nich są opatrzone szokującymi i makabrycznymi opisami. Np. na jednym ze zdjęć widać chłopaka przy świeżym grobie dziecka. Pod ilustracją umieścił podpis: "z takim nazwiskiem sam bym się szybko zabił...”.

W podpisie pod inną fotką, na której widać pozujące przy grobie, niczym na zdjęciu z wakacji, dwie blondynki, czytamy: "U braciszka na cmentarzu. Kocham cię i tęsknię”.

Zdjęcia ociekające erotyką są domeną dziewcząt. One bez skrępowania pokazują swoje ciało oraz prezentują się w sytuacjach bardzo intymnych. Znaleźliśmy m.in. fotki nastolatek podczas załatwiania potrzeby w toalecie.
Również panowie próbują im dorównać. Niektórzy przebierają się w damką bieliznę lub pozują w stroju Adama.

Czytaj więcej:
Nietypowe fotografie na portalu Nasza-Klasa. W bieliźnie lub bez


Właśnie takie zachowania przestały się podobać wielu użytkownikom Naszej-Klasy, którzy ochrzcili portal mianem Nasza Głupota. Wielu z nich zaczęło masowo usuwać swoje konta i przenieśli się do konkurencji.

A jakie jest Wasze zdanie na temat Naszej Klasy? Czekamy na Wasze opinie na naszym forum.

Źródło: Gazeta Lubuska Nasza-klasa czy Nasza Głupota? Nago, w toalecie, w trumnie... czyli najbardziej żałosne fotki na portalu

Czytaj więcej o:
  • fotografie
  • głupie zdjęcia
  • najgłupsze zdjęcia z naszej klasy
  • nasza-klasa
  • nasza - klasa
  • nasza klasa najgłupsze zdjęcia
  • zdjęcia
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

IMiGW ostrzega! Nadciągają do nas intensywne opady deszczu!

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.