Zaginięcie Iwony Wieczorek. Szokujący wpis na forum Tygodnika Ostrołęckiego!

Dodano: 17 sierpnia 2010, 10:39 Autor:

Iwona Wieczorek została wytypowana przez alfonsa rekrutującego młode prostytutki dla klientów z wyższej półki. Te rewelacje pochodzą od osoby, która podaje się za znajomą zaginionej dziewczyny. Brzmią szokująco, ale dają nadzieję, że dziewczyna żyje - pisze Fakt.pl, powołując się m.in. na wpis Internautki Meduzy, który pojawił się na forum Tygodnika Ostrołęckiego.

Internautka o pseudonimie Meduza nie chce ujawniać personaliów. Jednak jej opinia na temat tajemniczego zniknięcia 19-letniej Iwony brzmi na tyle przekonująco, że zajęła się nią policja - piszą m.in. wp.pl i Tygodnik Ostrołęcki. "Meduza" łączy zniknięcie Iwony Wieczorek z działalnością trójmiejskiego półświatka sutenerskiego.

Czytaj więcej:
Zaginięcie Iwony Wieczorek. Internautka wskazuje nowy interesujący trop


Informatorka umieściła swoje uwagi na forum internetowym. Pisze: Wyłowił ją (z resztą jak setki innych dziewczyn na przestrzeni lat) niejaki Krystian pseud. Krystek z Sopotu. Jest to znany trójmiejski alfons rekrutujący młode prostytutki dla klientów z wyższej półki. Sama byłam niejednokrotnie u niego na imprezie w jego domu i działy się tam naprawdę mocne rzeczy. Imprezy trwają czasami po kilka dni - od piątku do środy - i to nie sporadycznie - napisała Meduza.

Przeczytaj całą wypowiedź Meduzy

Tajemnicza informatorka ma swoją opinię na temat przyczyn zniknięcia Iwony. Pisze, że jednym z klientów "Krystka" jest niejaki Mariusz O. (...) mieszka jakieś 500 m od miejsca, w jakim kamery zarejestrowały Iwonę tamtej nocy, zaraz koło rzeczki w Jelitkowie. Widziałam Iwonę u niego na imprezie ze dwa razy - ale wiem, że chodziła częściej. Domniemam tylko, że jeśli w grę wchodziłoby przetrzymywanie to jest to jakaś opcja, gdyż jest to bardzo duży dom - napisała Meduza.

Co ciekawe - podaje Fakt.pl - wersja o uwięzieniu dziewczyny przez erotomana pojawia się w momencie, gdy policja porzuca trop związany z tajemniczym ręcznikiem. Miał on należeć do mężczyzny, który - jak wynikało z analizy taśm miejskiego monitoringu - śledził dziewczynę. Pierwotnie mówiono, że na ręczniku są ślady wydzielin, co sugerowałoby gwałt. Jednak teraz policja stwierdziła, że ślady te należały do innych kobiet, nie do Iwony.

Osoby posiadające wiedzę na temat zaginionej, jej miejsca pobytu oraz osób, które mogą mieć związek z jej zaginięciem, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerami telefonów: 997, 692569160 (mama Iwony), 585216222 (Komisariat w Sopocie).

Czytaj więcej o:
  • Iwona Wieczorek
  • Iwona Wieczorek ręcznik
  • Meduza
  • poszukiwania
  • zaginięcie
  • zaginięcie Iwony Wieczorek
  • zaginiona
  • zaginiona Iwona Wieczorek
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Krzyż zabił mężczyznę przed kościołem

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.