Ogromna Galeria już otwarta! Zobacz, jakie sklepy możesz w niej odwiedzić

Dodano: 12 sierpnia 2010, 7:49 Autor:

Ogromna Galeria już otwarta! Zobacz, jakie sklepy możesz w niej odwiedzić
Największa z dotychczasowych wyszkowska galeria handlowa 11 sierpnia zaprosiła klientów na pierwsze zakupy. Co prawda większość butików jeszcze nie została otwarta, mają ruszyć do końca sierpnia, ale i tak zainteresowanie klientów nowym obiektem handlowym było bardzo duże.

Galeria "Wyszków” to 11 tysięcy m kw. powierzchni przeznaczonej na sklepy i punkty usługowe. W środę 11 sierpnia o godz. 10.00 klienci mogli zapoznać się z wnętrzem i ofertą galerii.

Przeważającą część parteru zajmuje supermarket "Stokrotka”, przeniesiony z CH "Galeo”. To ten sklep cieszył się największym zainteresowaniem klientów w dniu otwarcia galerii. Klienci pozytywnie komentowali przestronność sklepu, lepszą ekspozycję towarów, fakt, że cały - dodajmy bogatszy - asortyment dostępny jest w jednym miejscu. Były promocje i długie kolejki do kas. Pierwsi klienci otrzymali kwiaty i upominki. Na parterze galerii działa też biuro podróży, pralnia, a wkrótce ruszy też kawiarenka i apteka.

Dwie kolejne kondygnacje zajmują mniejsze i większe butiki z odzieżą, biżuterią, kosmetykami dobrze znanych i lubianych marek, m.in. Quiosque, Miss Trendy, Reserved, House, Butik, Campus, Alpinus, Cropp. Będzie też pizzeria Trattoria GAGA. Większość jednak otwarcie ma dopiero przed sobą.


Galeria "Wyszków” jest jak do tej pory największym obiektem handlowym w naszym mieście. Klimatyzowany, przestronny, wyposażony w windy i toalety dla klientów, a także – co jest kolejną nowością - podziemny parking. Niestety, nie wszyscy jeszcze chcieli z niego korzystać. Gdy podziemia sklepu świeciły pustakami, na wszystkich okolicznych ulicach panował ścisk i bałagan. Klienci zostawiali samochody gdzie tylko się dało, zajmując miejsca parkingowe przed okolicznymi sklepami, a nawet na osiedlowych uliczkach wewnętrznych.

Czytaj więcej o:
  • butik
  • galeria
  • sklep
  • Wyszków
  • zakupy
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Wypożycz i jedź

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Media Regionalne
Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.