Po raz trzeci pobiegli bez limitu w Czarnowcu (zdjęcia, wideo)

Mateusz Zalewski wśród mężczyzn i Eliza Olbryś wśród kobiet byli najszybsi w III biegu bez limitu. Fot. A. Dobkowski
Mateusz Zalewski okazał się najszybszy na trasie III biegu AG bez limitu Ostrołęka i okolice na dystansie 10 km. Lekkoatleta ostrołęckiego OKLA pokonał ten dystans w 35 minut i 53 sekund.

Drugi na mecie był Damian Świerdzewski z wynikiem 35.54, a trzeci Mirosław Wilkowski uzyskując czas 38.21. Organizator imprezy Marek Karczewski, który sam przybiegł w środku stawki przewidział aż dwanaście kategorii w których nagrodzeni byli poszczególni uczestnicy biegu. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, a w sumie na starcie stanęło 56 zawodników, z czego tylko jeden nie ukończył biegu. Najszybszą uczestniczką imprezy była Eliza Olbryś z Dzbenina, która dobiegła do meczu na 26 miejscu. Najstarszym zawodnikiem biegu był natomiast Jan Mierzejewski z Ostrołęki (63 lata). Organizatorzy imprezy już zapowiedzieli kolejną edycję, która może mieć miejsce już na jesieni.