Jesteś tu: Strona główna Archiwum Artykuł

Wyróżnieni przez ministra

Dodano: 2 października 2009, 18:24

Minister rolnictwa, na wniosek starosty makowskiego oraz ODR uhonorował odznakami „Zasłużeni dla rolnictwa” wyróżniających się gospodarzy i związanych z rolnictwem producentów.
Wyróżnieni przez ministra

Odznaki otrzymali: Leszek Bie¬drzycki ze wsi Glinki Rafały, Jan Majkowski z Jarzył, Antoni Majkowski ze wsi Majki Tykiewki – hodowcy bydła mlecznego (gm. Sypniewo). Krzysztof Karaśkiewicz z Dąbrówki – hodowca bydła opasowego, Tadeusz Górka z Sojek – hodowca opasów i producent mleka, Wiesław Bladosz z Bindużki – prowadzi gospodarstwo ekologiczne i hodowlę bydła (gm. Rzewnie), Andrzej Buczyński z Ro¬gowa – hodowca bydła mlecznego i nowator w uprawie roślin, Karol Niestępski z Bobina Wielkiego – hodowca bydła, producent mleka, wielokrotny „czempion” Wystawy Bydła Mlecznego (gm. Płoniawy), Dariusz Lechmański – hodowca bydła z Ulask (gm. Czerwonka), Dariusz Gosiewski – hodowca bydła (gm. Młynarze), Mariusz Wysocki z Chełst – hodowca bydła, w tym krów rasy polskiej czerwonej (w ramach programu „Odnowa starych ras na Kurpiow¬szczyźnie”, realizowanego przez Społeczny Instytut Ekologiczny w Warszawie); Mariola Śledziewska z Załęży Eliaszy – producentka mleka (gm. Różan), Wacław Małecki z Dzierzanowa – plantator czarne
j porzeczki, aronii, malin, kapusty białej i włoskiej oraz producent zboża; Stanisław Prusik ze wsi kaptury – hodowca trzody; Jan Stańczak ze Starego Szelkowa – hodowca bydła mlecznego i trzody (gm. Szelków), Zbigniew Antosiak z Grabowa i Gabriel Zduniak z Przytuł – producenci mleka z gm. Krasnosielc, Włodzimierz Szczepan¬kowski z Zakrzewa – właściciel dużego gospodarstwa rolnego, hodowca bydła (gm. Karniewo). Sławomir Załęski i Wiesław Załęski z Makowa Mazowieckiego – właściciele istniejącej od 1982 roku firmy „Rol-Brat”, zajmującej się dystrybucją sprzętu rolniczego.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Nie chciał się modlić, ale rozrabiać

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.