Najpiękniejsze ogrody nagrodzone. Zobacz, jakie cudeńka mają ludzie przy swoich domach. Obejrzyj galerię zdjęć.

Dodano: 28 sierpnia 2009, 10:28 Autor:

Rozstrzygnęliśmy konkurs na najładniejszy ogród w Makowie Mazowieckim, ogłoszony przez burmistrza miasta i redakcję "Tygodnika Ostrołęckiego". Nagrody właścicielom najładniejszych ogrodów wręczyliśmy na spotkaniu w urzędzie miasta.

W kategorii przydomowych ogrodów jury przyznało ogrodowi Jolanty i Romana Cienkowskich oraz wyróżnienia dla ogrodów Danuty Siegiel, Anny Bartołd i Marii Zielonki.
Wszystkie ogrody były piękne, każdy w swoim rodzaju.

Równorzędne wyróżnienia specjalne otrzymały ogrody nie przystające do kategorii ogrodów przydomowych - przede wszystkim rozległością, bogactwem i oryginalnością rozwiązań architektonicznych.

Ogród Łukasza Kozłowskiego został wyróżniony za przepiękną, przemyślaną w każdym calu architekturę, walory rekreacyjne, urodzajny warzywnik, przebogaty krzewostan i drzewostan. I wspaniałą atmosferę.

Ogród Marka Bronowicza przede wszystkim za duszę artystyczną zaklętą w pomysłowych szczegółach. I za autorskie wszystkiego wykonanie oraz czarowne klimaty w samym środku miasta.

Główną nagrodę ufundowała redakcja TO, pozostałe nagrody burmistrz miasta. Wszystkie ogrody będą prezentowane w papierowym wydaniu TO.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.